Instruktorzy

Zajęcia teoretyczne i loty szkolne w GOLDWINGS FLIGHT ACADEMY prowadzą najlepsi w Polsce Piloci i specjaliści od szkoleń teoretycznych. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnią praktykę w swoich dziedzinach. Są to między innymi kontrolerzy lotów, inżynierowie lotniczy, lekarze medycyny lotniczej, egzaminatorzy Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej oraz przede wszystkim czynni piloci liniowi oraz doświadczeni instruktorzy lotnictwa sportowego i wyczynowego.

Instruktorzy pilotów

Arkadiusz Jesionek
Szef Wyszkolenia ośrodka - Współzałożyciel Goldwings Flight Academy ,Instruktor, pilot liniowy, mający doświadczenie na samolotach tłokowych oraz odrzutowych, aktywny zawodowo kapitan na samolocie typu Boeing 737, uczestnik mistrzostw Polski w akrobacji samolotowej oraz wieloletni pilot szybowcowy.
Małgorzata Góralska
Szefowa szkolenia naziemnego , współzałożycielka Goldwings Flight Academy, oraz instruktor lotniczy  z uprawnieniami na samoloty wielosilnikowe oraz na loty według przyrządów , Super mama i super żona . Nikt nie wie jak to robi że starcza jej czasu na wszystko . Jak widać na zdjęciu na wszystko ma oko.
Ireneusz Jesionek
Był Szefem Szkolenia Naziemnego w naszym ośrodku Pan Ireneusz Jesionek który był także  dziewięciokrotnym Vice-Mistrzem Polski w akrobacji samolotowej. W swojej czterdziestoczteroletniej karierze lotniczej brał udział w wielu Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz licznych pokazach lotniczych. Jako Instruktor wyszkolił wielu pilotów i przyczynił sie do propagowania akrobacji w szkoleniu lotniczym. Nigdy o tobie nie zapomnimy 
Michał Wieczorek
Mistrz Świata indywidualnie i drużynowo w lataniu precyzyjnym .Brązowy medalista i złoty w lądowaniach na Mistrzostwach Świata .Brązowy Medalista Mistrzostw Europy w rajdach. Mistrz Polski Seniorów w lataniu precyzyjnym. Pilot liniowy z doświadczeniem w lotach na Boeingu 737. Można by wymieniać jeszcze długo . Jednym słowem uczniowie zabijają się żeby szkolić się właśnie z nim ;)

Marek Zgierski
Pilot samolotu Boeing 737, Instruktor samolotowy i szybowcowy z ponad dziesięcioletnim stażem. Posiadacz uprawnień do szkolenia w lotach na samolotach wielosilnikowych, według wskazań przyrządów oraz współpracy w załodze wieloosobowej. Posiada doświadczenie w kierowaniu kadrą instruktorską jako HT oraz CFI. Wielokrotny uczestnik Szybowcowych Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.

Robert Proksza
Instruktor samolotowy, pilot zawodowy z uprawnieniami IR/ME. Wyszkolony w Goldwings Flight Academy. Pasjonat elektroniki i awioniki. Poza lotniskiem realizator dźwięku. Wolny czas spędza pływając na desce z żaglem a zimą na nartach.
Waldemar Kowalski
Ukończył Wydzial Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, specjalizacja "pilotaż". Pilot szybowcowy oraz samolotowy, za sterami od 1987 roku. Od 1996 roku pracuje w PLL LOT SA jako kapitan EMB-170 oraz instruktor Crew Resource Management. W Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej pełni funkcję egzaminatora teoretycznego. Jest również członkiem Zespołu Identyfikacji Zagrożeń w Lotnictwie Cywilnym LatajmyBezpiecznie.pl
Sławomir Błocki
Od ponad 20 lat jako instruktor i wykładowca (PPL, ATPL, CPL, Type-Rating) przekazuje wiedzę z zakresu budowy systemów i instalacji lotniczych pilotom i mechanikom. Po ukończeniu studiów magisterskich na wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej o specjalizacji "Osprzęt Lotniczy" rozpoczął pracę w PLL LOT. Obecnie Inżynier eksploatacji floty w Oddziale Obsługi Liniowej PLL LOT SA. Od 1989 roku legitymuje się licencją PART 66 mechanika obsługi, kontrolera i instruktora budowy samolotów ATR 42/72, B 737-300/400/500, EMB 145/170/175, A-320 Family.
Michał Kurek
Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku budowy maszyn i lotnictwa specjalizacja pilotaż Na co dzień pilot liniowy ATR 42/72 Eurolot, wieloletni wykładowca teoretyczny, posiadający uprawnienia mechanika lotniczego obsługi samolotu o masie do 5700 kg B1/B2
Bartek Sutkowski
Pilot liniowy z doświadczeniem na samolotach odrzutowych (Boeing 737), skoczek spadochronowy i Lekarz. Aktualnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej. Interesuje się medycyną zabiegowa i lotniczą.

Nasi Partnerzy:

Ta strona korzysta z plików Cookies Rozumiem